Systemy kominowe Hoch

Jesteśmy przedstawicielem Firmy Hoch produkującej Systemy Kominowe,  ceramiczne kominy systemowe, które spełniają wymagania stawiane przez dzisiejszy rynek. Oferujemy kominy ekonomiczne, bezpieczne i trwałe.

HOCH Systemy Kominowe dostarcza produkty, łatwe w montażu i bezpieczne w użytkowaniu. Najwyższą jakość kominów HOCH potwierdza europejski znak CE oraz 30-letnia gwarancja udzielna na ceramiczne systemy kominowe. Dostępne kominy są ekologiczne i uniwersalne, gdyż można je stosować do odprowadzania wszystkich rodzajów spalin.

Komin Universal

Do wszystkich rodzajów paliw (płynnych i stałych).

System uniwersalny, dający pełną niezależność. Całkowicie izolowany i bezpieczny.

więcej


 

 HOCH Uniwersal Niezależny

Pierwszy w Polsce komin do budynków pasywnych i energooszczędnych.Suma oszczędności może sięgać nawet 10%.

więcej


Hoch Industrial

Ceramiczne kominy o dużych średnicach fi 300, fi 350 i fi 400mm.Do kotłów o dużych mocach do 1000kW, pozwalających ogrzać budynki do kilku tysięcy m2.

więcej


HOCH Duo

Wielofunkcyjny i ekonomiczny komin, łączący w sobie dwa rozwiązania do odprowadzania spalin z nowoczesnych kotłów z zamkniętą komorą spalania oraz tradycyjnych kotłów na paliwa stałe

więcej


 

 Komin Standard

Do kominków oraz pieców na paliwa stałe.W pełni ekonomiczny Komin Standard wyróżnia wysoka odporność oraz trwałość.

więcej


 

HOCH Standard +

Do kominków oraz pieców na paliwa, stałe drewno, węgiel, trociny, brykiet i biomasę.Ekonomiczny komin z dodatkowym odskraplaczem.

więcej


 

HOCH Bania

Nowoczesny komin przystosowany do odprowadzania spalin z urządzeń ogrzewających banie oraz sauny.Ceramika wytrzymuje temperaturę do 1000st Celsjusza.

więcej


 

  HOCH Turbo Stal
Powietrzno – spalinowy system kominowy przeznaczony do odprowadzania spalin z nowoczesnych pieców z zamkniętą komorą spalania, zarówno kondensacyjnych jak i TURBO.

 

HOCH TURBO Keramik
Powietrzno – spalinowy system kominowy przeznaczony do odprowadzania spalin z nowoczesnych pieców z zamkniętą komorą spalania, zarówno kondensacyjnych jak i TURBO.

Gotowy Starter

Absolutna nowość na rynku!Gotowy Starter – prefabrykowany początek komina HOCH Uniwersal (pierwszy metr).

więcej


 

HOCH Prefabrykowany

Gotowy komin HOCH zmontowany fabrycznie i dostarczony w całości na budowę.Montaż komina nigdy nie był szybszy!

więcej